AKILMATİK İŞ FIRSATI

İnsanların % 90 ının başkaları için çalıştığı bir dünyada %10 un içine girmek sanıldığı kadar zor değil! Eğer siz;

• Eğitim sektörünü seviyorsanız, çocukları geliştirmek istiyorsanız

• Kendi maddi özgürlüğünüze ulaşmak istiyorsanız

AKILMATİK’in vizyon, misyon ve felsefesini paylaşıyorsanız

• İş yaşamınız da kendi kendinizin patronu olmak istiyorsanız

• Daha iyisine layığım diyorsanız

• Bir AKILMATİK eğitim merkezini kurup işletebilecek mali güce sahipseniz

• Tüm insanların en iyi şekilde eğitilmesi gerektiğine inanıyorsanız

• Para ve zaman dengesini oluşturmak istiyorsanız

• Kişisel gelişiminizi sağlamak ve saygın bir çevre kazanmak istiyorsanız

• Daha fazla saygı görmek istiyorsanız

• Türkiye’mizin güzel çocuklarını ve yarınlarını eğitmek istiyorsanız

• Sevdikleriniz ve kendiniz için daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız

Şunu bilin ki, hayalleri olan insanlar asla durdurulamazlar. İş sahibi olmak, insanlara faydalı olmak ve kar elde etmek hayaliniz varsa AKILMATİK bayiliği tam size göredir. Aramıza Hoşgeldiniz. Jim Rohn’un dediği gibi ‘Kar, maaştan daha iyidir. Maaş ile geçinirsiniz, kar ile servet sahibi olursunuz.’

AKILMATİK şubesi olma projesi; öğretmenler, emekli öğretmenler, üniversite mezunu genç girişimciler, bir miktar parası olup yatırım arayışı içinde olan kültürlü insanlar için ideal bir projedir.Yeni bir AKILMATİK merkezi kurabilir ya da varolan bir öğretim kurumunuz varsa bunun içinde de AKILMATİK merkezi açabilirsiniz. Az bir maliyetle bünyenizde hayata geçirebilirsiniz.

Doğru, bilgili, akıllı bir iş ortağı olan AKILMATİK size bu fırsatı sunuyor. AKILMATİK, işi destekleyen, vizyon sahibi, liderliğe sahip olan bir eğitim şirketidir. Kurucusu, yönetim kademesi, çalışanlarının hepsi AKILMATİK’ in vizyonunu, misyonunu ve değerlerini gerçekleştirmek ve gelecekteki büyümeyi sağlamak amacıyla birlikte çalışırlar. Siz de bu ailedeki yerinizi vakit kaybetmeden alın. AKILMATİK şubesi olarak yalnızca kazançlı bir işletme sahibi olmakla kalmayacaksınız. Ülkemizin geleceğini inşa edecek kuşakların daha donanımlı ve parlak zekalı bireylerle güçlenmesine katkıda bulunmanın onurunu da taşıyacaksınız.

Hangi anne ve baba, çocuklarına sağlam bir entelektüel alt yapı sağlamak istemez? Çocuklarının okulda çok başarılı olmasını istemez? Hayatlarını güvenceye almak istemez? Okul ve meslek yaşamlarında performanslarını en üst düzeye çıkarmalarını istemez? Topluma ve kendilerine yararlı, başarılı bireyler arasında yer almalarını istemez? Bu nedenle, özel eğitim ve öğretim günümüzde girişimci ve yatırımcılar için gözde bir sektör haline gelmiştir.
AKILMATİK’in eğitim sektörüne çeşitli markalarıyla yıllardır yaptığı yatırımlar bilinmektedir. Başarısını kanıtlamış olan AKILMATİK, öğrenciler için geliştirdiği beyin ve zeka geliştirme sistemlerini siz değerli girişimcilerle paylaşmaya başlamıştır. Kendi merkezinizde il yada ilçe bayiliği alarak bölgenizde ilk olma fırsatını size sunmuştur. AKILMATİK bayisi olduğunuzda, Akılmatik, Akıldan Matematik Eğitim Sistemi'ni, Akılmatik İnteraktif  Zeka Gelişim Sistemi'ni, Akılmatik Metodolojisi’ni, Akılmatik Müfredatı nı,tüm bölgenizde uygulama ve uygulatma hakkını da almış olacaksınız. Profesyonel destek ve danışmanlık alacaksınız. Öğretmenleriniz bizim tarafımızdan yetiştirilecektir.

AKILMATİK 3 kategoride bayilerini sürekli destekler. Bunlar; Yönetim ve Organizasyon, Pazarlama ve Satış Stratejileri ve Sürekli Eğitim’dir. Bunları maddeler isek:

1. Bayilerimiz ve şubelerimiz hafta içi 09:00 ile 17:00 arasında telefonla AKILMATİK MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ HATTI na ulaşıp her türlü isteklerini bildirebilecek ve sorunları anında çözebileceklerdir.

2. AKILMATİK Kitaplarımız sipariş saatinden itibaren en geç 3(ÜÇ) işgünü içerisinde, AKILMATİK interaktif eğitim sistemi şifrelerimiz sipariş saatinden itibaren en geç 24(Yirmidört) saat içinde teslim edilecektir.

3. Bayilerimiz, AKILMATİK’in görsel ve yazılı medyada yapacağı tanıtım reklamlarıyla,videolarıyla,web sitesiyle, internetteki tanıtımlarıyla kaliteli ve ünlü bir markanın gücünden yararlanma şansına sahiptirler.

4. Temsilcilerimiz ve bayilerimiz direkt kendileri eğitim alabilirler. Bu eğitimde AKILMATİK yönetimi,kalite standartları, pazarlama stratejileri ve AKILMATİK Akıldan Matematik Eğitimi Sistemi hakkında bir hafta süreyle eğitim alırlar.

5. Şubelerimiz isterseler, gönderecekleri öğretmenlere bir hafta süreyle aynı eğitimleri aldırtabilirler.