Eğitilen Öğretmenlerin Mesajları

 

EĞİTİLEN ÖĞRETMENLERİN MESAJLARI

 Mental aritmetik hakkındaki her şeyi öğrendim. Benim için iyi bir fırsattı. Herkese tavsiye ederim. Eğitmen gerçekten iyiydi. Öğrencilerimize Akılmatik eğitimlerini verdikten sonra velilerim herhalde büyülenecek

Sevcan Topaloğlu / İstanbul-TURKEY (Aralık 2010)Eğitim ilginç ve eğlenceliydi. Planlama, öğretim kalitesi, öğretim materyalleri ve yöntemleri çok iyi hazırlanmış. Sabırsızlıkla vereceğim dersleri bekliyorum. Bir gün profesyonel Akılmatik öğretmeni olacağımı görebiliyorum. Kurucusu, Sayın Ahmet Bülent Atasoy’ a yoğun emek verildiği belli olan AR-GE çalışmaları için teşekkür ederim.

Ayşegül Güneş / İstanbul-TURKEY (Ocak 2011)Çok keyif aldım. Eğitim heyecan verici ve kolaydı. Bilgili ve samimi bir eğitmen; hoş ve sevecen bir ortam vardı. Aritmetik öğrenmenin çocuklar için bu kadar basit olacağını görmek çok hoşuma gitti doğrusu.

Selvi Demir / İstanbul-TURKEY (Ocak 2011)
 


En çok hoşuma giden eğitmenimiz deneyimlerini ve derin bilgisini cömertçe bizimle paylaşmasıydı. Eğitim kapsamlı, bilgilendirici ve sistematikti. Bir araştırmacı olarak doğru yerdeydim. Bence eğitimci büyük alkışı hakediyor. Teşekkürler Akılmatik!

Harun Sivritepe / İstanbul-TURKEY (Ağustos 2011)